Apie mus

Ramune ir JuliusIr savo gyvenime, ir profesinėje karjeroje perėjome daug ir įvairių kliūčių, atvedusių prie bendros idėjos – dirbti kartu kaip konsultantams mums įdomioje srityje. Kodėl pasirinkome porų konsultavimą?

Dirbdami individualiai su savo klientais, dažnai turime būti jų skaudžios patirties liudininkais, padėti jiems įsisąmoninti netektis. Dabar norėjosi konsultavimo srities,  kurioje būtų daugiau džiaugsmo, juoko, pozityvumo. Taip ir gimė ši idėja, kurią išplėtojome iki porų terapijos – naujos paslaugos mūsų klientams.

Abu daug padarėme, ieškodami efektyvių būdų, kaip pagerinti savo asmeninius santykius, dėjome pastangas tyrinėdami savo ryšius, pasitelkdami įvairius metodus ir visiškai atvirai kalbėdamiesi apie tai, ką su mumis vyksta, kaip reaguojame į save, žmones, pasaulį. Supratome, kas iš tikrųjų yra veiksminga ir gali padėti porų gyvenime, o kas visiškai nepadeda.

Dirbant dviese svarbiausia buvo išlaikyti savo individualumą, kartu praturtinant ir papildant vienas kitą kaip psichoterapeutams. Konsultuodami siekiame sukurti tarpusavio supratimo ir palaikymo erdvę, kurioje galėtume mokytis vieni iš kitų ir augti. Norėtume, kad ir mūsų konsultuojamos poros galėtų kurti tokius santykius, kokių nori patys, tačiau suprantame, kad kiekviena pora yra unikali, todėl tikimės, kad galėsime pasiūlyti jums konsultacijas, atitinkančias jūsų lūkesčius.

Ramune ir Julius linksminasi

Taip pat skaitykite: apie Ramunę ir / arba apie Julių.