Apie mus

Ramune ir JuliusIr savo gyvenime, ir profesinėje karjeroje perėjome daug ir įvairių kliūčių, atvedusių prie bendros idėjos – dirbti kartu kaip konsultantams mums įdomioje srityje. Kodėl pasirinkome porų konsultavimą?

Dirbdami individualiai su savo klientais, dažnai turime būti jų skaudžios patirties liudininkais, padėti jiems įsisąmoninti netektis. Dabar norėjosi konsultavimo srities,  kurioje būtų daugiau džiaugsmo, juoko, pozityvumo, o svarbiausia – tai yra galimybė mums abiems dirbti kartu kaip porai. Taip ir gimė ši idėja, kurią išplėtojome iki porų terapijos – naujos paslaugos mūsų klientams.

Abu daug padarėme, ieškodami efektyvių būdų, kaip pagerinti savo asmeninius santykius, dėjome pastangas tyrinėdami tarpusavio ryšį, pasitelkdami įvairius metodus ir visiškai atvirai kalbėdamiesi apie tai, ką jaučiame ir kaip reaguojame. Supratome, kas iš tikrųjų yra veiksminga ir gali padėti poros gyvenime, o kas visiškai nepadeda.

Svarbiausia mums buvo išlaikyti savo individualumą, kartu praturtinant ir papildant vienas kitą. Norėjome sukurti tarpusavio supratimo ir palaikymo erdvę, kurioje galėtume mokytis vienas iš kito ir augti. Norėtume, kad ir mūsų konsultuojamos poros galėtų kurti panašius santykius, tačiau suprantame, kad kiekviena pora yra unikali, todėl tikimės, kad galėsime pasiūlyti jums konsultacijas, atitinkančias jūsų lūkesčius.

Ramune ir Julius linksminasi

Taip pat skaitykite: apie Ramunę ir / arba apie Julių.