Klausimai

Kiek kainuoja konsultacija?
Vieno susitikimo kaina yra 120€.

Kur jus rasti?
Konsultuojame Žvėryne, S. Moniuškos g. 12, Vilnius. Mūsų kontaktus galite rasti čia.

Kiek konsultacija trunka?
Konsultacijos trukmė – 1 valanda ir 20 minučių. Esant poreikiui, galime konsultacijos laiką pailginti.

Kaip vyksta konsultacijos?
Su jūsų pora dirbame mes abu – Julius ir Ramunė. Į kiekvieną porą žvelgiame kaip į savitą, unikalią, tad ir dirbame visiškai skirtingai. Smulkiai aprašyti, kas vyksta per konsultaciją, būtų sudėtinga, visgi kiekvienos poros konsultavime galima išskirti atskirus žingsnius.  Iš pradžių kiekvienas iš partnerių papasakoja, kas vyksta poroje, kokie sunkumai iškyla, kaip jis ar ji jaučiasi, tuomet mes užduodame kiekvienam iš jūsų savo klausimų. Jūs iš kiekvieno iš mūsų atskirai gaunate atgalinį ryšį, ir sutariame dėl “namų darbų”. Kitame susitikime jūs papasakojate, kaip jums sekėsi, bei kokie iškilo sunkumai, o galbūt atvirkščiai, – kas jums sėkmingai pavyko. Per kitus susitikimus užduodame jums naujų klausimų bei “namų darbų”, aptariame tolimesnių susitikimų eigą.

Kiek konsultacijų reikia, kad mūsų pora atsigautų?
Tai labai individualu.  Gali užtekti ir dviejų susitikimų, tačiau pokyčiams paprastai reikia daugiau laiko: 7 ar 12, o kartais ir daugiau konsultacijų.

Norėčiau nedidelės konsultacijos apie santykius, ar padėtumėte?
Į jūsų klausimus būtinai atsakysime savo bloge. Žinoma, neduodame garantijos, kad tikrai atsakysime į visus jūsų  klausimus. Tam dažniausiai reikia daugiau detalių ir informacijos, tad geriausia atvykti gyvam pokalbiui. Jei pageidaujate konsultacijos apie jūsų santykius be partnerio, galite atvykti ir vienas/viena arba kreiptis į kurį nors iš mūsų dėl asmeninės konsultacijos.

Nerandate atsakymo? Užduokite mums klausimą ir atsakysime Jums asmeniškai!